Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА
 
Розділи сайту
Календар
«    Апрель 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви
Май 2018 (14)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)
Январь 2018 (12)
Декабрь 2017 (19)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіКомплексне тренування з цивільного захисту

 Комплексне  тренування  з цивільного захисту 19 квітня на базі Сумської міської клінічної лікарні № 5 пройшло одноденне комплексне об’єктове тренування з цивільного захисту «Дії керівного складу та персоналу лікарні в разі виникнення надзвичайної ситуації».

 

Навчальний плановий захід був підготовлений відділом з надзвичайних ситуацій Сумської міської ради, управлінням охорони здоров’я міської ради та керівництвом міськими курсами цивільного захисту населення. До участі в заході були запрошені головні лікарі  міських клінічних лікарень, пологового будинку, стоматологічної поліклініки, станції швидкої медичної допомоги та інших лікувально-профілактичних закладів міста, а також  начальники штабів та відділень цивільного захисту згаданих установ.

 

Мета тренування – практичне відпрацювання з персоналом лікарні порядку при гасінні пожежі, зокрема у відділенні інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації та хронічного гемодіалізу, а також пожежі на території  лікарні, порядок  поповнення запасів води для відділення детоксикації та хронічного гемодіалізу та дії персоналу лікарні при загрозі радіаційного забруднення міста.

 

Перед початком  навчальних тренувань до присутніх звернувся головний лікар Сумської міської клінічної лікарні № 5, начальник цивільного захисту лікарні В’ячеслав Петренко. Він відмітив важливість проведення подібних навчальних тренувань у процесі  функціонування та життєдіяльності лікувально-профілактичного закладу, освоєння навичок пожежогасіння  персоналом лікарні, забезпечення  особистої безпеки та безпеки хворих пацієнтів, які перебувають у стаціонарі лікувального закладу.

 

Начальник відділу з надзвичайних ситуацій Сумської міської ради Олександр Даниленко поінформував присутніх про систему цивільного захисту населення міста в умовах надзвичайної ситуації – виходу з ладу системи електропостачання та водозабезпечення.   

  

Начальник штабу цивільної оборони міської клінічної лікарні № 5 Сергій Діденко  розповів учасникам навчальних тренувань про дії персоналу лікарні при загрозі радіаційного забруднення міста. Зокрема, висвітлив питання режиму в лікувальному закладі при виникненні аварії на діючій атомній електростанції, організації та проведення дегазації приміщень і території лікарні. У ході тренувань були задіяні пожежний екіпаж міської пожежної станції та автоцистерна міського молокозаводу. 

 

По закінченні навчальних тренувань начальник відділу з надзвичайних ситуацій  міської ради Олександр Даниленко та головний лікар 5-ї міської клінічної лікарні В’ячеслав Петренко позитивно оцінили діяльність персоналу лікарні та екіпажу пожежників в екстремальних умовах. Подібні навчальні тренування, згідно плану, пройдуть і в інших лікувально-профілактичних закладах міста.