Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА
 
Розділи сайту
Календар
«    Март 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви
Май 2018 (14)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)
Январь 2018 (12)
Декабрь 2017 (19)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіВиховувати свідоме ставлення до репродуктивного здоров’я

Виховувати свідоме ставлення до репродуктивного здоров’яДнями на базі загальноосвітньої школи №29 відбувся круглий стіл на тему: "Проблеми репродуктивного здоров’я школярів та молоді м.Суми”, присвячений Всесвітньому дню здоров’я.

 

   Мета круглого столу – виявити проблеми збереження та зміцнення репродуктивного здоров’я школярів, способи профілактики порушень репродуктивної сфери в учнівської молоді.

 

   У роботі круглого столу взяли участь представники відділу охорони здоров’я, управління освіти і науки Сумської міської ради, міські спеціалісти-медики, учителі основ здоров’я, соціальні педагоги, представники батьківської громадськості навчальних закладів м.Суми.

 

   Обговорювався сучасний стан та проблеми репродуктивного здоров’я дітей та підлітків, причини їх виникнення в дитячому та молодіжному середовищі, прояви інфекцій, що передаються статевим шляхом, та їх профілактика, шляхи запобігання захворювань репродуктивної сфери у підлітковому віці, роль батьків та педагогів у формуванні позитивної мотивації на здоровий спосіб життя та безпечну поведінку, діяльність "Клініки, дружньої до молоді” з питань збереження репродуктивного здоров’я підлітків та молоді. Відбулась демонстрація фільму про правила інтимної гігієни.

 

   Виступаючі наголосили на необхідності інформування підлітків і молоді щодо ризиків раннього початку статевого життя. На базі "Клініки, дружньої до молоді” КУ "Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди” за участю фахівців проводяться щотижневі безкоштовні просвітницькі тренінги "Майбутнє варто планувати” з питань репродуктивного здоров’я. Заняття проводять тренери, які підготовлені по програмі "Здоров’я жінок України”.

 

   В рамках співпраці з Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти "Клінікою, дружньою до молоді” було проведено ряд тренінгів "Майбутнє варто планувати” для заступників директорів шкіл з виховної роботи, соціальних педагогів та викладачів шкіл міста та області.

 

   Зараз впроваджується новий проект "Дорослішай на здоров’я”– спільний проект Міністерства освіти і науки, молоді та спорту і Фонду народонаселення ООН в Україні, спрямований на популяризацію здорового способу життя серед підлітків і молоді та збереження репродуктивного здоров’я, як важливої складової успішного дорослого життя, формування відповідального ставлення та мотивації до збереження сімейних цінностей, закладання основ відповідального батьківства.