Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви
Июнь 2018 (15)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)
Январь 2018 (12)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіОСУЧАСНЕННЯ СУМСЬКОЇ МЕДИЦИНИ

 

ОСУЧАСНЕННЯ СУМСЬКОЇ МЕДИЦИНИМіський голова Олександр ЛИСЕНКО разом із заступником Максимом ГАЛИЦЬКИМ і в.о. начальника відділу охорони здоров'я Оленою ЧУМАЧЕНКО проінспектував Сумську міську клінічну лікарню №1, де триває капітальний ремонт ортопедично-травматологічних відділень.


«Ми і надалі виділятимемо кошти з міського бюджету на проведення ремонтних робіт у лікарнях і поліклініках та їхнє оснащення, адже це головні складові надання якісної медичної допомоги. Разом із тим контролюватимемо, наскільки ефективно ці гроші витрачаються. Саме тому, коли з депутатським корпусом ухвалюємо рішення щодо фінансування ремонтних робіт у тому чи іншому закладі, я особисто виїжджаю на місце та дивлюся, наскільки раціонально була використана кожна бюджетна гривня», – зазначив міський голова.


Нещодавно у міській клінічній лікарні №1 завершили капітальний ремонт ортопедично-травматологічного відділення №1 і розпочали виконання відповідних робіт в ортопедично-травматологічному відділенні №2. Ремонт включає повне оновлення вікон коридору, палат, санвузлів, допоміжних приміщень. На оновлення обох відділень із міського бюджету виділено близько 1,9 млн гривень.


«На сьогодні відділення №1 має такий вигляд, якого не мало ніколи. Капітальних ремонтів у нас не було з дня заснування закладу. Поточні ремонти проводилися, а глобальні, які б торкнулися усіх приміщень, усіх комунікацій – ні. Персонал задоволений. Сподіваюся, що хворим також сподобається», – зазначила головний лікар СМКЛ№1 Валентина ДОМІНАС.


Окрім виконання ремонтних робіт, за сприяння міської влади покращується матеріально-технічна база медичного закладу. З січня в травмпункті запрацював сучасний рентген-апарат італійського виробництва, який працює без жодних дротів і плівки, дозволяє робити знімки у вертикальному та горизонтальному положенні, а в разі потреби проводити діагностику, не рухаючи пацієнтів із каталки. Наразі вже зроблено майже 12 тисяч знімків та обстежено майже 6,5 тисяч пацієнтів. На придбання рентген-арарата торік лікарні виділили з міського бюджету 6 млн гривень. При проведенні закупівель вдалосязаощадити 0,5 млн грн, за які заклад закупив ще й пересувну рентген-установку.


Із вагомих придбань нинішнього року – ангіограф, який має з'явитися у лікарні до вересня. І знову закладу вдалося заощадити 1,4 млн грн, які спрямують на облаштування операційної під цей апарат.


Оновлення медичних закладів, переконаний міський голова, має бути комплексним. І, коли ситуація з оснащенням та ремонтом приміщень у міській клінічній лікарні №1 вирівнялася, слід подбати про її територію. А відтак разом із ремонтом дороги по вул. 20 років Перемоги приведуть до ладу і тротуари, що ведуть до закладу.


Джерело: https://smr.gov.ua
 
ОСУЧАСНЕННЯ СУМСЬКОЇ МЕДИЦИНИ


ОСУЧАСНЕННЯ СУМСЬКОЇ МЕДИЦИНИ