Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА
 
Розділи сайту
Календар
«    Декабрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посилання



Для громадян, що змушені покинути свої оселі



Гуйва
Тетяна Олександрівна
обласний алерголог Чередніченко Н.А.  
Товчигречко
Світлана Миколаївна
обласний дитячий алерголог Люлько Н.В. 
Бережний
Сергій Євгенович
обласний анестезіолог

Ланін В.В.

Гузенко Я.В. 

Бондаренко
Володимир Панасович
обласний дитячий анестезіолог Мордань І.А.
Прокопішек
Марина Володимирівна
обласний гастроентеролог

Томашівська М.Л. 

Демченко
Тетяна Григорівна
обласний дитячий гастроентеролог Северина О.С.  

Придюк

Павло Йосипович

обласний гематолог Грушко А.Н.  
Нікітенко
Ліана Кузьмінічна
обласний дитячий гематолог

Жукова Н.І.

Чудна О.Г. 

Заканавська
Вікторія Вікторівна
обласний медичний генетик  

Лях

Людмила Валентинівна 

обласний геріатр Горяєва С.Ю.  
Гіленко
Жанна Онуфріївна
обласний лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку Сосєдська Д.О.  
Будніков
Юрій В’ячеславович

обласний дерматовенеролог

обласний дитячий дерматовенеролог

Пантелюк О.В. 
Калашник
Тамара Миколаївна
обласний дієтолог  

Співак

Жанна Сергіївна 

обласний ендокринолог

Хом'як Н.А.

Бірюкова О.В. 

Желєзна

Тетяна Олександрівна 

 

обласний дитячого ендокринолога  Гуйва О.М. 

Борсук

Володимир Іванович

обласний ендоскопіст

Гольченко Н.О. 

Кондратюк
Михайло Іванович
обласний клінічний імунолог Бутко Н.Д. 
Литвиненко
Галина Іванівна
обласний дитячий імунолог Кундіус І.В. 
Троцька
Ірина Олександрівна

обласний інфекціоніст

обласний дитячий інфекційоніст

Рябіченко В.В.

Марцовенко 
Ігор Михайлович
обласний кардіолог

Богдан Н.І.

Сандугей Т.А. 

 

Журавель
Алла Олексіївна
обласний дитячий кардіоревматолог Оношко М.В. 
Бахмут
Валерій Анатолійович
обласний комбустіолог

Авєрін Ю.М.

Сосєдський О.В. 

Медведєва
Ірина Михайлівна
обласний спеціаліст з клінічної лабораторної діагностики

Лохоня І.М.

Нестеренко Ю.С. 

Лукаш

Максим Леонідович

обласний спеціаліст з лікувальної фізкультури та спортивної медицини

Сидоренко 

Любов Анатоліївна 

 

обласний логопед

Вакуленко
Олена Миколаївна
обласний спеціаліст з медичної статистики

Обозна С.О.

Михайлова Н.С. 

Александренко 

Анатолій Васильович 

 

обласний спеціаліст з медицини невідкладних станів Новіков М.В.   

Злиденний

Тарас Володимирович 

обласний нарколог, психіатр

Бандура М.В.

Коляда М.Є. 

Джепа
Володимир Володимирович
обласний невропатолог Д'яченко Н.І. 

Рябоконь

Наталія Олександрівна

обласний дитячий невролог Вощенко М.А.  

Дмитренко

Олександр Петрович

обласний нейрохірург

обласний дитячий нейрохірург

Сьома І.О.

Сотніков О.А. 

Кригін
Віктор Ілліч
обласний нефролог Волошина В.Г. 
Богород
Олена Василівна
обласний дитячий нефролог Сташко О.В.  
Конанихін
Володимир Іванович

обласний онколог

обласний дитячий онколог

Ващенко О.І.

Новицький І.М. 

 

Сумцов Дмитро Георгійович  обласний онкогінеколог Шкурко О.С.  
Солодченко
Микола Іванович
обласний онкохірург Дмитрук В.О. 
Сенько
Тетяна Віталіївна
обласний спеціаліст з організації та управління охороною здоров'я  Вакуленко О.М. 

Галич

Людмила Вікторівна 

обласний ортодонт Заходянкіна В.Ф.  
Яковенчук
Микола Тимофійович
обласний ортопед-травматолог

Нагорний О.В.

Нелєпін О.М. 

Бабич Володимир Анатолійович 

обласний ортопед-травматолог дитячий
Костюкова О.В.


  
Ситнік
Валентина Іванівна
обласний отоларинголог

Кузнєцов І.В.

Киричок Д.В. 

Жукова
Валентина Іванівна
обласний дитячий отоларинголог Лазаренко М.Г.  
Грицай
Лариса Василівна
обласний офтальмолог Ломова А.Г.
Сумцова
Ірина Георгіївна
обласний дитячий офтальмолог Шкатула Т.Є.  

Попов

Петро Євгенович 

 

обласний патологоанатом Сущенко С.М.  

Кузьмінов

Павло Олександрович

 

обласний дитячий патологоанатом
Попадюк І.А.

Провозьон

Роман Євгенович 

 

обласний проктолог
Цигикал Р.М.
Колпаков
Олексій Євгенович
обласний спеціаліст з променевої терапії Іконописцев О.Є.  

Азарова

Олена Петрівна

обласний спеціаліст з професійної патології  

Бондаренко

Катерина Юріївна

обласний психіатр Коляда М.Є.

Рябоконь

Наталія Олександрівна

обласний дитячий психіатр Нікуліна І.В.  
Мерзляков
Сергій Георгійович
обласний психотерапевт Мазур О.М. 

Гуйва 

Тетяна Олександрівна 

 

обласний пульмонолог Купина О.В.
Люлько
Наталія Володимирівна
обл. дитячий пульмонолог Товчигречко С.М.  
Короза
Сергій Олександрович
обласний ревматолог

Плачковська Н.І.

Бутенко О.О. 

Жданов
Ярослав Олегович
обласний рентгенолог Скульбєда А.Є.  
Соболєва
Валентина Олександрівна
обласний рефлексотерапевт та спеціаліст з народної і нетрадиційної медицини Лаврик С.Є.  

Кмита 

Олексій Петрович

 

обласний дитячий нейрохірург

  
Мірошниченко
Андрій Валерійович
обласний сексопатолог Лях С.Б.  

Хомета 

Галина Анатоліївна

 

обласний спеціаліст з сімейної медицини
Нечипоренко Л.Ф.

  
Смірнова
Ірина Григорівна
обласний дитячий стоматолог Смірнова Г.О.  

Одарченко

Оксана Петрівна

обласний судово- психіатричний експерт  Пухова О.Б.  

Новіков

Михайло Юрійович 

 

обласний судово-медичний експерт
Слісаренко О.В.
Лозов’ягіна
Олександра Петрівна
обласний сурдолог Перепічай Т.Л.  

Кривцун

Світлана Іванівна

обласний трансфузіолог Солдатова Л.І.  
Улянич
Валентина Володимирівна
обласний спеціаліст з ультразвукової діагностики Олексич Т.В. 
Колісниченко
Андрій Сергійович
обласний уролог Пилипець О.Л.
Шевченко
Юрій Олександрович
обласний дитячий уролог Бєляєв Ф.В. 
Овечкін
В’ячеслав Семенович
обласний дитячий хірург

Дорошенко В.В.

Чижик В.М 

Сафонов

Олександр Ілліч 

обласний судинний хірург

Стовбир О.А.

Тимохін А.О. 

 

 

 


  

Голубничий

Станіслав Петрович

обласний торакальний хірург Винниченко І.О.  
Олійниченко
Ніна Євгенівна
обласний фізіотерапевт Лаврик С.Є.
Бондаренко
Леонід Анатолійович
обласний фтизіатр Олещенко В.О.

Гаврильченко

Наталія Олександрівна

обласний дитячий фтизіатр Лаба О.В.  
Дяковченко
Лідія Іванівна
обласний спеціаліст з функціональної діагностики Бакланова Н.М.
Мальована
Наталія Олексіївна
обласний спеціаліст з лікарсько-трудової експертизи Д'яченко Н.І.

Краснокутська

Вікторія Василівна 

 

обласний спеціаліст з питань планування сім'ї
Гіленко Ж.О.

Аніщенко-Ракитянська

Олена Едуардівна 

 

П’янтківська

Валентина Миколаївна

обласний спеціаліст з медсестринства

 

 

обласний спеціаліст з медико-соціальної експертизи

Мельник Т.М.